Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės

Aprašymas

Vertikalios žaliuzės yra praktiškas pasirinkimas. Jos puikiai tinka ne tik langų, bet ir nišų uždangai, patalpų atskyrimui. Be to, vertikalios žaliuzės gali uždengti net ir nestandartinius (pvz., trikampius) langus.
Leidžia itin lengvai reguliuoti šviesos srautą. Jūsų patogumui skirtas valdymas grandinėle Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas yra itin turtingas ir įvairus. Siekiant ypatingo efekto, galima derinti skirtingus juostų raštus ir/arba skirtingo aukščio juostas.
Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu būdu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių.
Be to, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą. Žiemos metu tai leidžia patalpose išlaikyti daugiau šilumos ir tokiu būdu sutaupyti. Žaliuzės montuojamos ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.

Standartinių vertikalių žaliuzių plotis gali būti – 89 mm, ir 127 mm.

a- 89 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 100 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;
b- 127 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 140 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.

Jūs ką tik įdėjote šį produktą į krepšelį: