Roletai „Diena-Naktis“

Roletai „Diena-Naktis“

Aprašymas

Roletai „Diena-Naktis“. Jie yra sudaryti iš šviesesnių ir tamsesnių juostų. Atstodami dienines ir vakarines užuolaidas, roletai „Diena-Naktis” įgalina pačius įvairiausius šviesos intensyvumo lygius. Funkcionalumas ir patogumas. Sistema “Diena-naktis” leidžia reguliuoti šviesos srautą, nepakeliant ir nesuvyniojant roleto audinio. Reikia vieno Jūsų rankos judesio ir roleto raštas keičiasi kartu transformuodamas visą Jūsų namų erdvės apsvietimo suvokima. Roletai „Diena-Naktis“ taip pat pasižymi plačia spalvų, storių bei vaikiškų dizaino sprendimų įvairove.

Šis roletas sudarytas iš specialaus dvigubo audinio: du audinio sluoksniai leidžia kurti pritemdymo efektą, patalpą pilnai užtemdyti arba roletą pakelti ir pilnai įsileisti šviesą. Kontroliuok saules sviesą savo namuose.
Tinka visų tipų durims, langams, nišoms. Galimi laisvai kabančio audinio variantai arba su kreipiančiosiomis, kurios išlaiko audinį prigludusį prie lango ir leidžia patogiai jį atidaryti.

Paprastas montavimas. Roletai DIENA – NAKTIS tvirtinami prie lubų, sienos, nišoje arba aliuminio, plastikinio, medinio lango rėmo. Taigi, sukurti jaukų, šiuolaikišką ir unikalų interjerą bei apsaugoti patalpas nuo nepageidaujamos šviesos išties lengva.
Mechanizmo vamzdžių storis: nuo 19mm. iki 36 mm.

Jūs ką tik įdėjote šį produktą į krepšelį: