Kasetiniai roletai

Aprašymas

Ieškote šiuolaikiško, ilgaamžio roletų sprendimo? Kasetiniai roletai – praktiškas pasirinkimas. Jie yra modernaus dizaino ir maksimaliai apriboja šviesos patekimą į patalpas. Šie roletai tinka tiek mediniams, tiek plastikiniams, kaip ir aliuminio langams.

Kasetinių roletų privalumai:

  • Patogumas. Šie roletai grandinėle reguliuojami itin sklandžiai, o audinys gali būti fiksuojamas bet kuriame reikiamame aukštyje. Naudojimo patogumą lemia ir tai, kad audinys lieka prigludęs prie stiklo net ir atvėrus langą.
  • Lengvas ir saugus montavimas. Kasetiniai roletai tvirtinami prie stiklajuosčių, todėl nepažeidžiamas nei lango rėmas, nei sienos ar lubos.
  • Erdvės įspūdis. „Vegas Profil” sistema sudaryta iš U formos šoninių profilių, kurie neuždengia stiklo. Taigi, lango niša ir palangė lieka atviros.
  • Estetika. Suvyniotas roleto audinys paslepiamas estetiškai atrodančioje kasetėje lango viršuje. Be to, jūs galite rinktis iš daugybės raštų ir spalvų audinių bei mechanizmų, todėl interjerą atnaujinsite ar papildysite išties lengvai.
  • Nesudėtinga priežiūra. Kasetiniai roletai gaminami iš lengvai valomų, patvarių audinių, todėl jų priežiūra jums nesukels jokio vargo
Jūs ką tik įdėjote šį produktą į krepšelį: